1957'de Alanya 'da küçük kasap dükkânında başlayan bu uzun, ince ve zorlu yolda, tamamen kendi öz kaynaklarını kullanarak ulaştığımız seviye küçümsenmeyecek düzeydedir. Yıllardır uygulamakta olduğumuz sağlıklı büyüme ve kurumsallaşma politikamız, sayesinde faaliyetlerimizi bünyemizde 4 anonim şirket barındıran HACIİNCE Şirketler gurubu olarak sürdürüyoruz.

Ürün yelpazemizde bulunan HACIİNCE, AL-ET ve DİM markalarıyla üretmekte olduğumuz, taze ve dondurulmuş et, şarküteri ve hazır gıda grubundaki birbirinden lezzetli 118 çeşit ürünü, 3 bin ton kapasiteli soğuk hava depolarımızda dinlendirdikten sonra, 23 araçtan oluşan filomuzla siz değerli müşterilerimize ulaştırıyoruz. Kendi alanında Dünya'nın en büyük  ve saygın marka restoran zincirlerinden bir olan BURGER KING' in de tercih ve onaylı üreticisi kabul ettiği HACIİNCE, kendini sürekli yenilemekte ve çağdaş bir gelişim çizgisi izlemektedir.

HACIİNCE Şirketler Grubu bünyesinde çalışan 160 personeli ile Alanya bölgesinin en büyük sanayi kuruluşu olmanın hazzını yaşamaktadır.

1992 yılında işletmeye açılan tesis, en yeni teknolojiye sahip makinelerle donatılmış, altyapı, ekipman ve teknolojide 21. yüzyılı yakalamayı başarmıştır. AB Standartlarına uygun olarak kurulan AL-ET 30 bin metrekare alana kuruludur. Günde 200 büyükbaş, 400 küçükbaş hayvan kesim alanı mevcuttur.

Çiftliklerimizin toplam bünyesindeki 7000 başlık kapalı bağlı sisteme uygun ahırlarımızda dışarıdan alınan ve kendi çiftliklerimizde doğumu olan genç besi hayvanları besi grupları oluşturmak için 30 günlük periyotlarla aşı programları, ayak bakımı ve yem alıştırma aşamaları sonucunda büyük baş beslenmesine hazırlanır. Teknolojiyi yakından takip eden HACIİNCE TARIM İŞLETMELERİ buna uygun hazırlanmış, saatte 12 ton yem üretim kapasiteli yem fabrikamızdan çiftliklerimizin yem ihtiyaçlarını karşılayarak kaliteli ve sağlıklı besi sağlayabilmekte, sahip olduğu yem karma vagonuyla da günlük 100 ton yem karışımı elde etmektedir.

Copyrigh © Alanya Entegre Et Tesisleri. 2009
AL-ET bir HACIİNCE GRUP şirketidir.
ALANYA
ENTEGRE ET TESİSLERİ